Overall Combined Results

Sea Experience 2021
10/07/2021
15km SUP Pro & Amateur

RANK BIB ATHLET TEAM/SPONSOR CAT TOTAL TIME
1 220 HASULYO BRUNO M 01:16’18″760
2 175 ETHAN BRY starboard M 01:18’31″465
3 237 ALPINO DAVIDE M 01:18’58″550
5 236 JINVRESSE BORIS M 01:20’01″414
6 172 SIRVENT SALAZAR RAFAEL Starboard M 01:20’53″103
7 219 NIKA CLAUDIO M 01:21’19″314
8 116 TSOURIS ANASTASIOS M 01:21’19″391
ΠΑΝΕΟΣΚ
9 174 MORILLO SÁNCHEZ ANTONIO nsp M 01:21’23″684
12 238 ALPINO FRANCESCO M 01:23’46″470
13 114 PRAPAS ALEXANDROS Rip Curl Greece/ Infinity /Secret Spot M 01:24’19″791
ΠΑΝΕΟΣΚ
15 104 FITRAKIS KIRIAKOS Chania surf club M 01:24’46″572
ΠΑΝΕΟΣΚ
16 115 SAMNIOTIS VASILEIOS M 01:24’58″101
18 171 MOREHAM BENJAMIN OR Training M 01:26’31″111
19 124 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 01:29’11″913
ΠΑΝΕΟΣΚ
20 156 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M1 -39 01:29’22″881
21 120 ΒΑΡΛΑΣ ΝΙΚΟΣ M 01:29’39″200
ΠΑΝΕΟΣΚ
22 189 KORCZYCKI FILIP STARBOARD M 01:29’46″880
23 127 ΜΑΡΟΥΛΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ M3 40-49 01:29’52″100
24 140 ΤΟΨΑΧΑΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΣ Κύμ. Χανίων M 01:31’03″112
25 107 KALATZAKIS NICK CHANIA SURF CLUB / RIP CURL / INFINITY M 01:31’05″711
ΠΑΝΕΟΣΚ
26 222 RIBO XAVI M 01:31’58″203
27 224 DIAZ BELAR M 01:32’11″735
28 125 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ supierapetra M4 50+ 01:32’30″734
29 167 ΚΛΕΙΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M2 30-39 01:33’43″037
30 234 PEREZ JULIO M 01:34’15″175
31 145 KOYTOYLAKIS GIANNIS EOS LASSITHIOU M3 40-49 01:43’08″611
32 128 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΑΙΟΡ ΙΑΣΩΝ M3 40-49 01:44’02″311
33 110 MALEKAKIS NIKOLAOS CHANIA SURF CLUB M1 -39 01:48’59″811
35 228 ΚΑΨΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M2 30-39 01:51’16″775
36 161 MALEKAKIS STYLIANOS CHANIA SURF CLUB M3 40-49 01:51’32″616
37 160 LOUKIANOS GEORGE SiC M4 50+ 01:51’57″266
38 165 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M2 30-39 01:52’20″672
39 227 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M4 50+ 01:53’08″173
40 164 ΓΟΝΤΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣ Sup Surf ΗΡΑΚΛΕΙΟ M2 30-39 01:53’31″790
41 168 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ CHANIA SURF CLUB M4 50+ 01:53’34″738
42 205 ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Chania surf club M1 -39 01:53’38″752
43 201 ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α.Σ. SUP & SURF ΗΡΑΚΛΕΙΟ M4 50+ 01:56’27″699
44 163 ΑΣΚΟΞΥΛΑΚΗΣ ΒΑΡΔΗΣ M2 30-39 02:02’41″945
45 162 MOUSTAKAS EVANGELOS Σερβιέτες EveryDay M2 30-39 02:05’58″695
46 166 ΚΑΡΑΚΟΛΙΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ Chania surf club M3 40-49 02:09’45″407
47 136 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ CHANIA SURF CLUB M1 -39 00:00’00″000
4 169 BARRERAS ESPERANZA Starboard/ORtraning F 01:19’14″642
10 235 CHAZOT AMANDINE F 01:22’08″242
11 216 GUYOMARC’H ANAÏS 3Bay Paddle F 01:23’44″635
14 191 NOVITSKAIA NATALIA Gosup team F 01:24’41″932
17 170 LIER SUSANNE SUNOVA F 01:25’46″555
34 225 ΚΑΡΑΪΝΔΡΟΥ ΝΑΝΣΥ F 01:50’57″975

Sea Experience 2021
11/07/2021
Sprint SUP

RANK BIB ATHLET TEAM/SPONSOR CAT TOTAL TIME
1 142 ΦΑΡΣΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΑΣΑΝ ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:01’11″850
2 105 GIAKOUMAKIS STELIOS AGIOS ON SUP ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:01’21″418
3 197 ΔΡΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Σ. SUP & SURF ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:01’30″048
4 139 ΤΖΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:01’33″699
5 178 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:01’38″951
6 108 KOUTOULAKIS MICHAEL ANGELO AGIOS NIKOLAOS SUP ACADEMY ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:01’41″239
7 213 ΣΩΜΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α.Σ. SUP & SURF ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:01’46″263
8 150 ΟΡΦΑΝΑΚΗΣ ΓΙΆΝΝΗΣ Agios nikolaos on sup ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:01’56″169
9 202 ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ Α.Σ. SUP & SURF ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:01’56″391
10 133 ΣΕΚΑΔΑΚΗΣ ΑΛΒΕΡΤΟΣ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ AGIOS ON SUP ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:02’00″314
11 151 ΟΡΦΑΝΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ AGIOS ON SUP ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:02’02″697
12 210 ΠΑΠΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ. SUP & SURF ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:02’47″067
13 177 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ AGIOS NIKOLAOS ON SUP ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:02’53″048
14 203 ΚΕΚΕΛΕΚΗΣ ΠΙΕΔΡΑΦΙΤΑ ΜΙΧΑΛΗΣ AGIOS NIKOLAOS ON SUP ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:03’08″954
1 218 ALPINO DAVIDE ΑΝΔΡΩΝ 00:00’44″123
2 107 KALATZAKIS NICK CHANIA SURF CLUB / RIP CURL / INFINITY ΑΝΔΡΩΝ 00:00’44″251
3 143 ΑΠΑΛΑΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:00’46″292
4 124 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:00’51″281
5 189 KORCZYCKI FILIP STARBOARD ΑΝΔΡΩΝ 00:00’52″434
6 156 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΦΗΒΩΝ 00:00’53″685
7 120 ΒΑΡΛΑΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:00’55″311
8 164 ΓΟΝΤΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣ Sup Surf ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΝΔΡΩΝ 00:00’56″492
9 208 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:00’57″826
10 204 ΚΟΥΡΙΔΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Α.Σ. SUP & SURF ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΝΔΡΩΝ 00:01’03″382
11 228 ΚΑΨΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:01’04″019
0 114 PRAPAS ALEXANDROS Rip Curl Greece/ Infinity /Secret Spot ΑΝΔΡΩΝ 00:00’00″000
0 221 ΝΕΡΑΤΖΟΥΛΗΣ ΜΑΝΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:00’00″000
0 238 ALPINO FRANCESCO ΑΝΔΡΩΝ 00:00’00″000
1 226 ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 40+ 00:00’54″745
2 113 NOMIKOS NIKOLAS Α.Σ. sup surf Ηρακλείου ΑΝΔΡΩΝ 40+ 00:01’00″263
3 201 ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α.Σ. SUP & SURF ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΝΔΡΩΝ 40+ 00:01’06″632
4 223 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ A. C Sup surf Heraklion Crete ΕΦΗΒΩΝ 00:01’15″122
0 140 ΤΟΨΑΧΑΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΣ Κύμ. Χανίων ΑΝΔΡΩΝ 40+ 00:00’00″000
1 135 ΣΙΡΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:01’06″524
2 229 ΒΟΥΡΝΑ ΕΛΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:01’07″476
3 230 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΜΑΝΟΥΕΛΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:01’10″492
4 101 BALTATZI CHRISTINA SUPIERS ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:01’18″971
0 191 NOVITSKAIA NATALIA Gosup team ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:00’00″000
1 123 ΚΟΖΥΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Agios Nikolaos on Sup ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΧ. 00:01’21″375
2 112 NERANTZOULI MARINA Agios Nikolaos on sup ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΧ. 00:01’39″915
3 134 ΣΙΓΑΝΟΥ ΔΑΝΑΗ Agios Nikolaos on sup ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΧ. 00:01’43″258
4 192 STATHI KATIA Agios on Sup ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΧ. 00:01’58″623
5 184 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΕΙΡΗΛΕΝΑ agion nikolaos on sup ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΧ. 00:02’00″466
6 117 VASILAKI IOANNA Agios Nikolaos on Sup ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΧ. 00:02’00″481
7 147 KAPANTAIDAKI OLGA AGiOS ON SUP ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΧ. 00:02’04″414
8 185 ΓΩΝΙΩΤΑΚΗ ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΧ. 00:02’14″941
1 122 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΕΛΠΙΔΑ Agios on sup ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:01’21″263
2 109 KOUTSAKI LYDIA RAFAELA AGIOS NIKOLAOS ON SUP ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:01’35″140
3 119 ΒΑΡΔΑΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΝΕΦΕΛΗ Agios Nikolaos on sup ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:01’39″871
4 130 ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗ ΆΝΝΑ ΜΑΡΙΑ Agios Nikolaos on sup ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:01’44″134
5 198 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΛΕΞΑΚΗ Α.Σ. SUP & SURF ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:01’49″838
6 200 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ agios nikolaos on sup ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:01’51″516
7 148 METHYMAKI IOANNA Agiosnikolaos on sup ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:01’55″552
8 118 XENOU KATERINA AGIOS NIKOLAOS ON SUP ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:01’58″307
9 146 ATHANASAKI GEORGIA Agios on sup ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:02’08″144
10 194 ΑΝΑΘΡΕΠΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Α.Σ. SUP & SURF ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:02’11″449
11 212 ΣΩΜΑΡΑ ΡΑΦΑΕΛΛΑ Α.Σ. SUP & SURF ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:02’15″169
12 132 ΠΑΓΚΑΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ AGIOS ON SUP ACADEMY ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:02’18″617
13 196 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΡΑΝΑΚΗ Α.Σ. SUP & SURF ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:02’20″017
14 183 ΒΙΔΑΛΗ ΟΛΓΑ Agios Nikolaidis on sup ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:02’20″682
15 152 ΡΟΥΣΟΓΛΟΥ ΧΑΡΙΣ Agios nikolaos on sup ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:02’22″108
16 176 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:02’26″036
17 188 KARAPIDAKI MYRIAM Agios on SUP academy ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:02’45″298
0 190 LANGBEIN SKADI LKV Brandenburg/ Havel Racers Potsdam ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 00:00’00″000
1 141 ΦΑΡΣΑΡΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ AGIOS NIKOLAOS ON SUP ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΧ. 00:01’06″637
2 111 METHYMAKIS MANOS Agiosnikolaos on sup ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΧ. 00:01’17″713
3 131 ΟΡΦΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ AGIOS NIKOLAOS ON SUP ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΧ. 00:01’23″279
4 206 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ Α.Σ. SUP & SURF ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΧ. 00:01’37″601
5 103 DETORAKIS LUMAJ THOMAS AGIOS NIKOLAOS ON SUP ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΧ. 00:01’42″639
6 126 ΜΑΡΝΕΛΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ AGIOS NIKOLAOS ON SUP ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΧ. 00:01’43″903
1 110 MALEKAKIS NIKOLAOS CHANIA SURF CLUB ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 00:00’52″305
2 136 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ CHANIA SURF CLUB ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 00:01’04″923
3 195 ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ ΜΕΓΑΣ Α.Σ. SUP & SURF ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 00:01’11″386

Sea Experience 2021
11/07/2021
Technical SUP

RANK BIB ATHLET TEAM/SPONSOR CAT TOTAL TIME
1 142 ΦΑΡΣΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Agios On Sup ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:59’08″270
2 105 GIAKOUMAKIS STELIOS Agios On Sup ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ. 01:00’12″410
3 108 KOUTOULAKIS MICHAEL ANGELO Agios On Sup ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ. 01:01’55″864
4 139 ΤΖΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Agios On Sup ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ. 01:04’36″382
0 133 ΣΕΚΑΔΑΚΗΣ ΑΛΒΕΡΤΟΣ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Agios On Sup ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:00’00″000
1 218 ALPINO DAVIDE ΑΝΔΡΩΝ 00:35’10″066
2 116 TSOURIS ANASTASIOS ΑΝΔΡΩΝ 00:35’43″063
3 104 FITRAKIS KIRIAKOS Chania surf club ΑΝΔΡΩΝ 00:36’05″455
4 115 SAMNIOTIS VASILEIOS ΑΝΔΡΩΝ 00:36’29″308
5 124 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:39’53″122
6 189 KORCZYCKI FILIP STARBOARD ΑΝΔΡΩΝ 00:40’33″562
7 120 ΒΑΡΛΑΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:41’40″988
8 107 KALATZAKIS NICK CHANIA SURF CLUB / RIP CURL / INFINITY ΑΝΔΡΩΝ 00:41’45″581
DNF 102 DAVRADOS SPYRIDON ΑΝΔΡΩΝ 00:24’48″499
0 106 GRIGORAKIS DIMITRIS Agios On Sup ΑΝΔΡΩΝ 00:00’00″000
0 114 PRAPAS ALEXANDROS Rip Curl Greece/ Infinity /Secret Spot ΑΝΔΡΩΝ 00:00’00″000
0 182 ΧΡΥΣΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:00’00″000
0 238 ALPINO FRANCESCO ΑΝΔΡΩΝ 00:00’00″000
1 127 ΜΑΡΟΥΛΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 40+ 00:40’38″401
2 125 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ supierapetra ΑΝΔΡΩΝ 40+ 00:42’58″819
3 226 ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 40+ 00:44’30″028
4 128 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΑΙΟΡ ΙΑΣΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 40+ 00:46’01″766
5 145 KOYTOYLAKIS GIANNIS EOS LASSITHIOU ΑΝΔΡΩΝ 40+ 00:49’26″319
6 129 ΝΑΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 40+ 01:07’25″432
7 138 ΤΕΡΕΖΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Παρέα S.U.P. Χανίων ΑΝΔΡΩΝ 40+ 02:12’44″424
0 113 NOMIKOS NIKOLAS Α.Σ. sup surf Ηρακλείου ΑΝΔΡΩΝ 40+ 00:00’00″000
0 140 ΤΟΨΑΧΑΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΣ Κύμ. Χανίων ΑΝΔΡΩΝ 40+ 00:00’00″000
0 201 ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α.Σ. SUP & SURF ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΝΔΡΩΝ 40+ 00:00’00″000
1 135 ΣΙΡΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:49’10″128
2 149 ΜΑΤΘΑΙΑΚΗ-ΡΟΥΣΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΑ Agios on sup ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:53’11″602
3 229 ΒΟΥΡΝΑ ΕΛΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:53’38″480
0 181 ΤΖΑΝΕΤΑΚΗ ΖΗΝΑ Agios on sup ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:00’00″000
0 191 NOVITSKAIA NATALIA Gosup team ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:00’00″000
1 123 ΚΟΖΥΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Agios on sup ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΧ. 00:14’44″533
2 134 ΣΙΓΑΝΟΥ ΔΑΝΑΗ Agios on sup ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΧ. 00:16’49″939
3 117 VASILAKI IOANNA Agios on sup ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΧ. 00:17’45″739
0 112 NERANTZOULI MARINA Agios on sup ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΧ. 00:00’00″000
1 122 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΕΛΠΙΔΑ Agios on sup ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ. 01:02’39″706
2 144 ATHANASAKI ANASTASIA Agios on sup ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ. 01:02’53″813
3 109 KOUTSAKI LYDIA RAFAELA Agios on sup ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ. 01:04’02″682
4 119 ΒΑΡΔΑΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΝΕΦΕΛΗ Agios on sup ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ. 01:05’13″181
5 132 ΠΑΓΚΑΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Agios on sup ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ. 01:05’48″960
6 130 ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗ ΆΝΝΑ ΜΑΡΙΑ Agios on sup ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ. 01:06’08″690
0 118 XENOU KATERINA Agios on sup ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:00’00″000
0 188 KARAPIDAKI MYRIAM Agios on sup ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:00’00″000
1 141 ΦΑΡΣΑΡΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Agios on sup ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΧ. 00:14’12″406
2 103 DETORAKIS LUMAJ THOMAS Agios on sup ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΧ. 00:15’16″141
2 111 METHYMAKIS MANOS Agios on sup ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΧ. 00:15’32″352
3 131 ΟΡΦΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Agios on sup ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΧ. 00:17’00″311
4 126 ΜΑΡΝΕΛΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ Agios on sup ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΧ. 00:18’23″371
1 110 MALEKAKIS NIKOLAOS CHANIA SURF CLUB ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 00:10’58″398
2 205 ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Chania surf club ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 00:11’08″248
3 233 ΓΑΛΗΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 00:11’09″965
4 136 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ CHANIA SURF CLUB ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 00:11’48″458
5 195 ΜΕΓΑΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ Α.Σ. SUP & SURF ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 00:15’42″002
Recent Posts

Overall Combined Results

Sea Experience 2021
10/07/2021
15km SUP Pro & Amateur

RANK BIB ATHLET TEAM/SPONSOR CAT TOTAL TIME
1 220 HASULYO BRUNO M 01:16’18″760
2 175 ETHAN BRY starboard M 01:18’31″465
3 237 ALPINO DAVIDE M 01:18’58″550
5 236 JINVRESSE BORIS M 01:20’01″414
6 172 SIRVENT SALAZAR RAFAEL Starboard M 01:20’53″103
7 219 NIKA CLAUDIO M 01:21’19″314
8 116 TSOURIS ANASTASIOS M 01:21’19″391
ΠΑΝΕΟΣΚ
9 174 MORILLO SÁNCHEZ ANTONIO nsp M 01:21’23″684
12 238 ALPINO FRANCESCO M 01:23’46″470
13 114 PRAPAS ALEXANDROS Rip Curl Greece/ Infinity /Secret Spot M 01:24’19″791
ΠΑΝΕΟΣΚ
15 104 FITRAKIS KIRIAKOS Chania surf club M 01:24’46″572
ΠΑΝΕΟΣΚ
16 115 SAMNIOTIS VASILEIOS M 01:24’58″101
18 171 MOREHAM BENJAMIN OR Training M 01:26’31″111
19 124 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 01:29’11″913
ΠΑΝΕΟΣΚ
20 156 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M1 -39 01:29’22″881
21 120 ΒΑΡΛΑΣ ΝΙΚΟΣ M 01:29’39″200
ΠΑΝΕΟΣΚ
22 189 KORCZYCKI FILIP STARBOARD M 01:29’46″880
23 127 ΜΑΡΟΥΛΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ M3 40-49 01:29’52″100
24 140 ΤΟΨΑΧΑΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΣ Κύμ. Χανίων M 01:31’03″112
25 107 KALATZAKIS NICK CHANIA SURF CLUB / RIP CURL / INFINITY M 01:31’05″711
ΠΑΝΕΟΣΚ
26 222 RIBO XAVI M 01:31’58″203
27 224 DIAZ BELAR M 01:32’11″735
28 125 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ supierapetra M4 50+ 01:32’30″734
29 167 ΚΛΕΙΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M2 30-39 01:33’43″037
30 234 PEREZ JULIO M 01:34’15″175
31 145 KOYTOYLAKIS GIANNIS EOS LASSITHIOU M3 40-49 01:43’08″611
32 128 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΑΙΟΡ ΙΑΣΩΝ M3 40-49 01:44’02″311
33 110 MALEKAKIS NIKOLAOS CHANIA SURF CLUB M1 -39 01:48’59″811
35 228 ΚΑΨΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M2 30-39 01:51’16″775
36 161 MALEKAKIS STYLIANOS CHANIA SURF CLUB M3 40-49 01:51’32″616
37 160 LOUKIANOS GEORGE SiC M4 50+ 01:51’57″266
38 165 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M2 30-39 01:52’20″672
39 227 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M4 50+ 01:53’08″173
40 164 ΓΟΝΤΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣ Sup Surf ΗΡΑΚΛΕΙΟ M2 30-39 01:53’31″790
41 168 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ CHANIA SURF CLUB M4 50+ 01:53’34″738
42 205 ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Chania surf club M1 -39 01:53’38″752
43 201 ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α.Σ. SUP & SURF ΗΡΑΚΛΕΙΟ M4 50+ 01:56’27″699
44 163 ΑΣΚΟΞΥΛΑΚΗΣ ΒΑΡΔΗΣ M2 30-39 02:02’41″945
45 162 MOUSTAKAS EVANGELOS Σερβιέτες EveryDay M2 30-39 02:05’58″695
46 166 ΚΑΡΑΚΟΛΙΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ Chania surf club M3 40-49 02:09’45″407
47 136 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ CHANIA SURF CLUB M1 -39 00:00’00″000
4 169 BARRERAS ESPERANZA Starboard/ORtraning F 01:19’14″642
10 235 CHAZOT AMANDINE F 01:22’08″242
11 216 GUYOMARC’H ANAÏS 3Bay Paddle F 01:23’44″635
14 191 NOVITSKAIA NATALIA Gosup team F 01:24’41″932
17 170 LIER SUSANNE SUNOVA F 01:25’46″555
34 225 ΚΑΡΑΪΝΔΡΟΥ ΝΑΝΣΥ F 01:50’57″975

Sea Experience 2021
11/07/2021
Sprint SUP

RANK BIB ATHLET TEAM/SPONSOR CAT TOTAL TIME
1 142 ΦΑΡΣΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΑΣΑΝ ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:01’11″850
2 105 GIAKOUMAKIS STELIOS AGIOS ON SUP ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:01’21″418
3 197 ΔΡΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Σ. SUP & SURF ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:01’30″048
4 139 ΤΖΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:01’33″699
5 178 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:01’38″951
6 108 KOUTOULAKIS MICHAEL ANGELO AGIOS NIKOLAOS SUP ACADEMY ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:01’41″239
7 213 ΣΩΜΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α.Σ. SUP & SURF ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:01’46″263
8 150 ΟΡΦΑΝΑΚΗΣ ΓΙΆΝΝΗΣ Agios nikolaos on sup ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:01’56″169
9 202 ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ Α.Σ. SUP & SURF ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:01’56″391
10 133 ΣΕΚΑΔΑΚΗΣ ΑΛΒΕΡΤΟΣ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ AGIOS ON SUP ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:02’00″314
11 151 ΟΡΦΑΝΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ AGIOS ON SUP ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:02’02″697
12 210 ΠΑΠΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ. SUP & SURF ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:02’47″067
13 177 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ AGIOS NIKOLAOS ON SUP ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:02’53″048
14 203 ΚΕΚΕΛΕΚΗΣ ΠΙΕΔΡΑΦΙΤΑ ΜΙΧΑΛΗΣ AGIOS NIKOLAOS ON SUP ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:03’08″954
1 218 ALPINO DAVIDE ΑΝΔΡΩΝ 00:00’44″123
2 107 KALATZAKIS NICK CHANIA SURF CLUB / RIP CURL / INFINITY ΑΝΔΡΩΝ 00:00’44″251
3 143 ΑΠΑΛΑΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:00’46″292
4 124 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:00’51″281
5 189 KORCZYCKI FILIP STARBOARD ΑΝΔΡΩΝ 00:00’52″434
6 156 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΦΗΒΩΝ 00:00’53″685
7 120 ΒΑΡΛΑΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:00’55″311
8 164 ΓΟΝΤΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣ Sup Surf ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΝΔΡΩΝ 00:00’56″492
9 208 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:00’57″826
10 204 ΚΟΥΡΙΔΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Α.Σ. SUP & SURF ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΝΔΡΩΝ 00:01’03″382
11 228 ΚΑΨΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:01’04″019
0 114 PRAPAS ALEXANDROS Rip Curl Greece/ Infinity /Secret Spot ΑΝΔΡΩΝ 00:00’00″000
0 221 ΝΕΡΑΤΖΟΥΛΗΣ ΜΑΝΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:00’00″000
0 238 ALPINO FRANCESCO ΑΝΔΡΩΝ 00:00’00″000
1 226 ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 40+ 00:00’54″745
2 113 NOMIKOS NIKOLAS Α.Σ. sup surf Ηρακλείου ΑΝΔΡΩΝ 40+ 00:01’00″263
3 201 ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α.Σ. SUP & SURF ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΝΔΡΩΝ 40+ 00:01’06″632
4 223 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ A. C Sup surf Heraklion Crete ΕΦΗΒΩΝ 00:01’15″122
0 140 ΤΟΨΑΧΑΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΣ Κύμ. Χανίων ΑΝΔΡΩΝ 40+ 00:00’00″000
1 135 ΣΙΡΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:01’06″524
2 229 ΒΟΥΡΝΑ ΕΛΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:01’07″476
3 230 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΜΑΝΟΥΕΛΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:01’10″492
4 101 BALTATZI CHRISTINA SUPIERS ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:01’18″971
0 191 NOVITSKAIA NATALIA Gosup team ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:00’00″000
1 123 ΚΟΖΥΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Agios Nikolaos on Sup ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΧ. 00:01’21″375
2 112 NERANTZOULI MARINA Agios Nikolaos on sup ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΧ. 00:01’39″915
3 134 ΣΙΓΑΝΟΥ ΔΑΝΑΗ Agios Nikolaos on sup ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΧ. 00:01’43″258
4 192 STATHI KATIA Agios on Sup ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΧ. 00:01’58″623
5 184 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΕΙΡΗΛΕΝΑ agion nikolaos on sup ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΧ. 00:02’00″466
6 117 VASILAKI IOANNA Agios Nikolaos on Sup ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΧ. 00:02’00″481
7 147 KAPANTAIDAKI OLGA AGiOS ON SUP ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΧ. 00:02’04″414
8 185 ΓΩΝΙΩΤΑΚΗ ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΧ. 00:02’14″941
1 122 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΕΛΠΙΔΑ Agios on sup ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:01’21″263
2 109 KOUTSAKI LYDIA RAFAELA AGIOS NIKOLAOS ON SUP ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:01’35″140
3 119 ΒΑΡΔΑΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΝΕΦΕΛΗ Agios Nikolaos on sup ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:01’39″871
4 130 ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗ ΆΝΝΑ ΜΑΡΙΑ Agios Nikolaos on sup ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:01’44″134
5 198 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΛΕΞΑΚΗ Α.Σ. SUP & SURF ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:01’49″838
6 200 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ agios nikolaos on sup ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:01’51″516
7 148 METHYMAKI IOANNA Agiosnikolaos on sup ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:01’55″552
8 118 XENOU KATERINA AGIOS NIKOLAOS ON SUP ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:01’58″307
9 146 ATHANASAKI GEORGIA Agios on sup ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:02’08″144
10 194 ΑΝΑΘΡΕΠΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Α.Σ. SUP & SURF ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:02’11″449
11 212 ΣΩΜΑΡΑ ΡΑΦΑΕΛΛΑ Α.Σ. SUP & SURF ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:02’15″169
12 132 ΠΑΓΚΑΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ AGIOS ON SUP ACADEMY ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:02’18″617
13 196 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΡΑΝΑΚΗ Α.Σ. SUP & SURF ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:02’20″017
14 183 ΒΙΔΑΛΗ ΟΛΓΑ Agios Nikolaidis on sup ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:02’20″682
15 152 ΡΟΥΣΟΓΛΟΥ ΧΑΡΙΣ Agios nikolaos on sup ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:02’22″108
16 176 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:02’26″036
17 188 KARAPIDAKI MYRIAM Agios on SUP academy ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:02’45″298
0 190 LANGBEIN SKADI LKV Brandenburg/ Havel Racers Potsdam ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 00:00’00″000
1 141 ΦΑΡΣΑΡΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ AGIOS NIKOLAOS ON SUP ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΧ. 00:01’06″637
2 111 METHYMAKIS MANOS Agiosnikolaos on sup ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΧ. 00:01’17″713
3 131 ΟΡΦΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ AGIOS NIKOLAOS ON SUP ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΧ. 00:01’23″279
4 206 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ Α.Σ. SUP & SURF ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΧ. 00:01’37″601
5 103 DETORAKIS LUMAJ THOMAS AGIOS NIKOLAOS ON SUP ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΧ. 00:01’42″639
6 126 ΜΑΡΝΕΛΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ AGIOS NIKOLAOS ON SUP ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΧ. 00:01’43″903
1 110 MALEKAKIS NIKOLAOS CHANIA SURF CLUB ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 00:00’52″305
2 136 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ CHANIA SURF CLUB ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 00:01’04″923
3 195 ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ ΜΕΓΑΣ Α.Σ. SUP & SURF ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 00:01’11″386

Sea Experience 2021
11/07/2021
Technical SUP

RANK BIB ATHLET TEAM/SPONSOR CAT TOTAL TIME
1 142 ΦΑΡΣΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Agios On Sup ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:59’08″270
2 105 GIAKOUMAKIS STELIOS Agios On Sup ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ. 01:00’12″410
3 108 KOUTOULAKIS MICHAEL ANGELO Agios On Sup ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ. 01:01’55″864
4 139 ΤΖΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Agios On Sup ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ. 01:04’36″382
0 133 ΣΕΚΑΔΑΚΗΣ ΑΛΒΕΡΤΟΣ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Agios On Sup ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:00’00″000
1 218 ALPINO DAVIDE ΑΝΔΡΩΝ 00:35’10″066
2 116 TSOURIS ANASTASIOS ΑΝΔΡΩΝ 00:35’43″063
3 104 FITRAKIS KIRIAKOS Chania surf club ΑΝΔΡΩΝ 00:36’05″455
4 115 SAMNIOTIS VASILEIOS ΑΝΔΡΩΝ 00:36’29″308
5 124 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:39’53″122
6 189 KORCZYCKI FILIP STARBOARD ΑΝΔΡΩΝ 00:40’33″562
7 120 ΒΑΡΛΑΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:41’40″988
8 107 KALATZAKIS NICK CHANIA SURF CLUB / RIP CURL / INFINITY ΑΝΔΡΩΝ 00:41’45″581
DNF 102 DAVRADOS SPYRIDON ΑΝΔΡΩΝ 00:24’48″499
0 106 GRIGORAKIS DIMITRIS Agios On Sup ΑΝΔΡΩΝ 00:00’00″000
0 114 PRAPAS ALEXANDROS Rip Curl Greece/ Infinity /Secret Spot ΑΝΔΡΩΝ 00:00’00″000
0 182 ΧΡΥΣΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:00’00″000
0 238 ALPINO FRANCESCO ΑΝΔΡΩΝ 00:00’00″000
1 127 ΜΑΡΟΥΛΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 40+ 00:40’38″401
2 125 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ supierapetra ΑΝΔΡΩΝ 40+ 00:42’58″819
3 226 ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 40+ 00:44’30″028
4 128 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΑΙΟΡ ΙΑΣΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 40+ 00:46’01″766
5 145 KOYTOYLAKIS GIANNIS EOS LASSITHIOU ΑΝΔΡΩΝ 40+ 00:49’26″319
6 129 ΝΑΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 40+ 01:07’25″432
7 138 ΤΕΡΕΖΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Παρέα S.U.P. Χανίων ΑΝΔΡΩΝ 40+ 02:12’44″424
0 113 NOMIKOS NIKOLAS Α.Σ. sup surf Ηρακλείου ΑΝΔΡΩΝ 40+ 00:00’00″000
0 140 ΤΟΨΑΧΑΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΣ Κύμ. Χανίων ΑΝΔΡΩΝ 40+ 00:00’00″000
0 201 ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α.Σ. SUP & SURF ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΝΔΡΩΝ 40+ 00:00’00″000
1 135 ΣΙΡΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:49’10″128
2 149 ΜΑΤΘΑΙΑΚΗ-ΡΟΥΣΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΑ Agios on sup ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:53’11″602
3 229 ΒΟΥΡΝΑ ΕΛΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:53’38″480
0 181 ΤΖΑΝΕΤΑΚΗ ΖΗΝΑ Agios on sup ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:00’00″000
0 191 NOVITSKAIA NATALIA Gosup team ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:00’00″000
1 123 ΚΟΖΥΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Agios on sup ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΧ. 00:14’44″533
2 134 ΣΙΓΑΝΟΥ ΔΑΝΑΗ Agios on sup ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΧ. 00:16’49″939
3 117 VASILAKI IOANNA Agios on sup ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΧ. 00:17’45″739
0 112 NERANTZOULI MARINA Agios on sup ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΧ. 00:00’00″000
1 122 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΕΛΠΙΔΑ Agios on sup ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ. 01:02’39″706
2 144 ATHANASAKI ANASTASIA Agios on sup ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ. 01:02’53″813
3 109 KOUTSAKI LYDIA RAFAELA Agios on sup ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ. 01:04’02″682
4 119 ΒΑΡΔΑΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΝΕΦΕΛΗ Agios on sup ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ. 01:05’13″181
5 132 ΠΑΓΚΑΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Agios on sup ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ. 01:05’48″960
6 130 ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗ ΆΝΝΑ ΜΑΡΙΑ Agios on sup ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ. 01:06’08″690
0 118 XENOU KATERINA Agios on sup ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:00’00″000
0 188 KARAPIDAKI MYRIAM Agios on sup ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ. 00:00’00″000
1 141 ΦΑΡΣΑΡΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Agios on sup ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΧ. 00:14’12″406
2 103 DETORAKIS LUMAJ THOMAS Agios on sup ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΧ. 00:15’16″141
2 111 METHYMAKIS MANOS Agios on sup ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΧ. 00:15’32″352
3 131 ΟΡΦΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Agios on sup ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΧ. 00:17’00″311
4 126 ΜΑΡΝΕΛΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ Agios on sup ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΧ. 00:18’23″371
1 110 MALEKAKIS NIKOLAOS CHANIA SURF CLUB ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 00:10’58″398
2 205 ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Chania surf club ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 00:11’08″248
3 233 ΓΑΛΗΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 00:11’09″965
4 136 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ CHANIA SURF CLUB ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 00:11’48″458
5 195 ΜΕΓΑΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ Α.Σ. SUP & SURF ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 00:15’42″002
Recent Posts
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt