RESULTS DAY 2 – AGIOS NIKOLAOS ON SUP 2021

day-2

sprint SUP

3201ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΑΝΔΡΩΝ 40+00:01’06″632

RANK BIB ATHLETE CATEGORY TOTAL TIME
1 135 ΣΙΡΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:01’06″524
2 229 ΒΟΥΡΝΑ ΕΛΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:01’07″476
3 230 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΜΑΝΟΥΕΛΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:01’10″492
4 101 BALTATZI CHRISTINA ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:01’18″971
1 226 ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 40+ 00:00’54″745
2 113 NOMIKOS NIKOLAS ΑΝΔΡΩΝ 40+ 00:01’00″263
3 201 ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 40+ 00:01’06″632
4 201 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 40+ 00:01’15″122
1 218 ALPINO DAVIDE ΑΝΔΡΩΝ 00:00’44″123
2 107 KALATZAKIS NICK ΑΝΔΡΩΝ 00:00’44″251
3 143 ΑΠΑΛΑΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:00’46″292
4 124 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:00’51″281
5 189 KORCZYCKI FILIP ΑΝΔΡΩΝ 00:00’52″434
6 151 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:00’53″685
7 120 ΒΑΡΛΑΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:00’55″311
8 164 ΓΟΝΤΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:00’56″492
9 208 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:00’57″826
10 204 ΚΟΥΡΙΔΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:01’03″382
11 228 ΚΑΨΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:01’04″019
1 142 ΦΑΡΣΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ.
2 105 GIAKOUMAKIS STELIOS ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ.
3 197 ΔΡΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ.
4 139 ΤΖΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ.
5 178 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ.
6 108 KOUTOULAKIS MICHAEL ANGELO ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ.
7 213 ΣΩΜΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ.
8 150 ΟΡΦΑΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ.
9 202 ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ.
10 133 ΣΕΚΕΔΑΚΗΣ ΑΛΒΕΡΤΟΣ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ.
11 151 ΟΡΦΑΝΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ.
12 210 ΠΑΠΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ.
13 177 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ.
14 203 ΚΕΚΕΛΕΚΗΣ ΠΙΕΔΡΑΦΙΤΑ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ.
1 110 MALEKAKIS NIKOLAOS ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 00:00’52″305
2 136 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 00:01’04″923
3 195 ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ ΜΕΓΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 00:01’11″386
1 123 ΚΟΖΥΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΧ.
2 112 NERANTZOULI MARINA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΧ.
3 134 ΣΙΓΑΝΟΥ ΔΑΝΑΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΧ.
4 192 STATHI KATIA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΧ.
5 184 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΕΙΡΗΛΕΝΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΧ.
6 117 VASILAKI IOANNA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΧ.
7 147 KAPANTAIDAKI OLGA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΧ.
8 185 ΓΩΝΙΩΤΑΚΗ ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΧ.
1 151 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΕΛΠΙΔΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ.
2 151 KOUTSAKI LYDIA RAFAELA ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ.
3 151 ΒΑΡΔΑΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΝΕΦΕΛΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ.
4 151 ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗ ΆΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ.
5 151 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΛΕΞΑΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ.
6 151 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ.
7 151 METHYMAKI IOANNA ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ.
8 151 XENOU KATERINA ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ.
9 151 ATHANASAKI GEORGIA ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ.
10 151 ΑΝΑΘΡΕΠΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ.
11 151 ΣΩΜΑΡΑ ΡΑΦΑΕΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ.
12 151 ΠΑΓΚΑΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ.
13 151 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΡΑΝΑΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ.
14 151 ΒΙΔΑΛΗ ΟΛΓΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ.
15 151 ΡΟΥΣΟΓΛΟΥ ΧΑΡΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ.
16 151 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ.
17 151 KARAPIDAKI MYRIAM ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ.
1 141 ΦΑΡΣΑΡΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΧ.
2 111 METHYMAKIS MANOS ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΧ.
3 131 ΟΡΦΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΧ.
4 206 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΧ.
5 103 DETORAKIS LUMAJ THOMAS ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΧ.
6 126 ΜΑΡΝΕΛΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΧ.

Technical SUP

RANK BIB ATHLETE CATEGORY TOTAL TIME
1 135 ΣΙΡΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:49’10″128
2 149 ΜΑΤΘΑΙΑΚΗ-ΡΟΥΣΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:53’11″602
3 229 ΒΟΥΡΝΑ ΕΛΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:53’38″480
1 127 ΜΑΡΟΥΛΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 40+ 00:40’38″401
2 125 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 40+ 00:42’58″819
3 226 ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 40+ 00:44’30″028
4 128 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 40+ 00:46’01″766
5 145 KOYTOYLAKIS GIANNIS ΑΝΔΡΩΝ 40+ 00:49’26″319
6 129 ΝΑΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 40+ 01:07’25″432
7 138 ΤΕΡΕΖΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 40+ 02:12’44″424
1 218 ALPINO DAVIDE ΑΝΔΡΩΝ 00:35’10″066
2 116 TSOURIS ANASTASIOS ΑΝΔΡΩΝ 00:35’43″063
3 104 FITRAKIS KIRIAKOS ΑΝΔΡΩΝ 00:36’05″455
4 115 SAMNIOTIS VASILEIOS ΑΝΔΡΩΝ 00:36’29″308
5 124 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:39’53″122
6 189 KORCZYCKI FILIP ΑΝΔΡΩΝ 00:40’33″562
7 120 ΒΑΡΛΑΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:41’40″988
8 107 KALATZAKIS NICK ΑΝΔΡΩΝ 00:41’45″581
DNF 102 DAVRADOS SPYRIDON ΑΝΔΡΩΝ 00:24’48″499
1 110 MALEKAKIS NIKOLAOS ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 00:10’58″398
2 205 ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 00:11’08″248
3 233 ΓΑΛΗΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 00:11’09″965
4 136 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 00:11’48″458
5 195 ΜΕΓΑΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 00:15’42″002
1 142 ΦΑΡΣΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ.
2 105 GIAKOUMAKIS STELIOS ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ.
3 108 KOUTOULAKIS MICHAEL ANGELO ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ.
4 139 ΤΖΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ.
1 123 ΚΟΖΥΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΧ.
2 134 ΣΙΓΑΝΟΥ ΔΑΝΑΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΧ.
3 117 VASILAKI IOANNA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΧ.
1 122 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΕΛΠΙΔΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ.
2 144 ATHANASAKI ANASTASIA ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ.
3 109 KOUTSAKI LYDIA RAFAELA ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ.
4 119 ΒΑΡΔΑΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΝΕΦΕΛΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ.
5 132 ΠΑΓΚΑΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ.
6 130 ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗ ΆΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ.
1 141 ΦΑΡΣΑΡΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΧ.
2 103 DETORAKIS LUMAJ THOMAS ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΧ.
3 111 METHYMAKIS MANOS ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΧ.
4 131 ΟΡΦΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΧ.
5 126 ΜΑΡΝΕΛΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΧ.
Recent Posts

RESULTS DAY 2 – AGIOS NIKOLAOS ON SUP 2021

day-2

sprint SUP

3201ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΑΝΔΡΩΝ 40+00:01’06″632

RANK BIB ATHLETE CATEGORY TOTAL TIME
1 135 ΣΙΡΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:01’06″524
2 229 ΒΟΥΡΝΑ ΕΛΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:01’07″476
3 230 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΜΑΝΟΥΕΛΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:01’10″492
4 101 BALTATZI CHRISTINA ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:01’18″971
1 226 ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 40+ 00:00’54″745
2 113 NOMIKOS NIKOLAS ΑΝΔΡΩΝ 40+ 00:01’00″263
3 201 ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 40+ 00:01’06″632
4 201 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 40+ 00:01’15″122
1 218 ALPINO DAVIDE ΑΝΔΡΩΝ 00:00’44″123
2 107 KALATZAKIS NICK ΑΝΔΡΩΝ 00:00’44″251
3 143 ΑΠΑΛΑΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:00’46″292
4 124 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:00’51″281
5 189 KORCZYCKI FILIP ΑΝΔΡΩΝ 00:00’52″434
6 151 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:00’53″685
7 120 ΒΑΡΛΑΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:00’55″311
8 164 ΓΟΝΤΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:00’56″492
9 208 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:00’57″826
10 204 ΚΟΥΡΙΔΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:01’03″382
11 228 ΚΑΨΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:01’04″019
1 142 ΦΑΡΣΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ.
2 105 GIAKOUMAKIS STELIOS ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ.
3 197 ΔΡΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ.
4 139 ΤΖΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ.
5 178 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ.
6 108 KOUTOULAKIS MICHAEL ANGELO ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ.
7 213 ΣΩΜΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ.
8 150 ΟΡΦΑΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ.
9 202 ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ.
10 133 ΣΕΚΕΔΑΚΗΣ ΑΛΒΕΡΤΟΣ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ.
11 151 ΟΡΦΑΝΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ.
12 210 ΠΑΠΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ.
13 177 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ.
14 203 ΚΕΚΕΛΕΚΗΣ ΠΙΕΔΡΑΦΙΤΑ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ.
1 110 MALEKAKIS NIKOLAOS ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 00:00’52″305
2 136 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 00:01’04″923
3 195 ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ ΜΕΓΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 00:01’11″386
1 123 ΚΟΖΥΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΧ.
2 112 NERANTZOULI MARINA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΧ.
3 134 ΣΙΓΑΝΟΥ ΔΑΝΑΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΧ.
4 192 STATHI KATIA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΧ.
5 184 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΕΙΡΗΛΕΝΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΧ.
6 117 VASILAKI IOANNA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΧ.
7 147 KAPANTAIDAKI OLGA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΧ.
8 185 ΓΩΝΙΩΤΑΚΗ ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΧ.
1 151 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΕΛΠΙΔΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ.
2 151 KOUTSAKI LYDIA RAFAELA ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ.
3 151 ΒΑΡΔΑΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΝΕΦΕΛΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ.
4 151 ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗ ΆΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ.
5 151 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΛΕΞΑΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ.
6 151 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ.
7 151 METHYMAKI IOANNA ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ.
8 151 XENOU KATERINA ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ.
9 151 ATHANASAKI GEORGIA ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ.
10 151 ΑΝΑΘΡΕΠΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ.
11 151 ΣΩΜΑΡΑ ΡΑΦΑΕΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ.
12 151 ΠΑΓΚΑΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ.
13 151 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΡΑΝΑΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ.
14 151 ΒΙΔΑΛΗ ΟΛΓΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ.
15 151 ΡΟΥΣΟΓΛΟΥ ΧΑΡΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ.
16 151 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ.
17 151 KARAPIDAKI MYRIAM ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ.
1 141 ΦΑΡΣΑΡΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΧ.
2 111 METHYMAKIS MANOS ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΧ.
3 131 ΟΡΦΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΧ.
4 206 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΧ.
5 103 DETORAKIS LUMAJ THOMAS ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΧ.
6 126 ΜΑΡΝΕΛΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΧ.

Technical SUP

RANK BIB ATHLETE CATEGORY TOTAL TIME
1 135 ΣΙΡΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:49’10″128
2 149 ΜΑΤΘΑΙΑΚΗ-ΡΟΥΣΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:53’11″602
3 229 ΒΟΥΡΝΑ ΕΛΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:53’38″480
1 127 ΜΑΡΟΥΛΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 40+ 00:40’38″401
2 125 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 40+ 00:42’58″819
3 226 ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 40+ 00:44’30″028
4 128 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 40+ 00:46’01″766
5 145 KOYTOYLAKIS GIANNIS ΑΝΔΡΩΝ 40+ 00:49’26″319
6 129 ΝΑΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 40+ 01:07’25″432
7 138 ΤΕΡΕΖΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 40+ 02:12’44″424
1 218 ALPINO DAVIDE ΑΝΔΡΩΝ 00:35’10″066
2 116 TSOURIS ANASTASIOS ΑΝΔΡΩΝ 00:35’43″063
3 104 FITRAKIS KIRIAKOS ΑΝΔΡΩΝ 00:36’05″455
4 115 SAMNIOTIS VASILEIOS ΑΝΔΡΩΝ 00:36’29″308
5 124 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:39’53″122
6 189 KORCZYCKI FILIP ΑΝΔΡΩΝ 00:40’33″562
7 120 ΒΑΡΛΑΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:41’40″988
8 107 KALATZAKIS NICK ΑΝΔΡΩΝ 00:41’45″581
DNF 102 DAVRADOS SPYRIDON ΑΝΔΡΩΝ 00:24’48″499
1 110 MALEKAKIS NIKOLAOS ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 00:10’58″398
2 205 ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 00:11’08″248
3 233 ΓΑΛΗΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 00:11’09″965
4 136 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 00:11’48″458
5 195 ΜΕΓΑΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 00:15’42″002
1 142 ΦΑΡΣΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ.
2 105 GIAKOUMAKIS STELIOS ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ.
3 108 KOUTOULAKIS MICHAEL ANGELO ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ.
4 139 ΤΖΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΑΓ.
1 123 ΚΟΖΥΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΧ.
2 134 ΣΙΓΑΝΟΥ ΔΑΝΑΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΧ.
3 117 VASILAKI IOANNA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΧ.
1 122 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΕΛΠΙΔΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ.
2 144 ATHANASAKI ANASTASIA ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ.
3 109 KOUTSAKI LYDIA RAFAELA ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ.
4 119 ΒΑΡΔΑΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΝΕΦΕΛΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ.
5 132 ΠΑΓΚΑΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ.
6 130 ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗ ΆΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΑΓ.
1 141 ΦΑΡΣΑΡΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΧ.
2 103 DETORAKIS LUMAJ THOMAS ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΧ.
3 111 METHYMAKIS MANOS ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΧ.
4 131 ΟΡΦΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΧ.
5 126 ΜΑΡΝΕΛΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΧ.
Recent Posts
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt